V sredo 5. 6. 2024 smo v enoti Hotedršica proslavili zaključek šolskega leta. Najmlajši »Škratki« so za starše pripravili ples »En mali slonček«. Skoraj vsi mali kratkohlačniki, ki so v letošnjem letu šele dobro shodili, so zbrali pogum, da so skupaj z vzgojiteljicama izvedli izbrano točko. Otroci skupine Žabice pa so se predstavili s pesmima »Trije korenjaki« in »Kekčeva pesem«. Za zaključek uradnega dela so najstarejši otroci deklamirali »Predšolsko poštevanko«, vzgojiteljice pa smo jim za spomin pripravile mape z diplomami ob zaključku vrtca.

Skupaj s starši smo se razgibali in nasmejali ob plesu »ču-ču-va«, nato pa so sledile gibalne spretnostne igre, v katerih so se urili otroci s pomočjo njihovih staršev.

Ob koncu smo se skupaj posladkali z domačimi sladicami, ki so jih pripravili starši in se ob prosti igri ter prijetnem klepetu poslovili od šolskega leta.

Napisala: Urša Mihevc

Foto: Sonja Dremelj